אודות שני אשר

כלים יישומיים מעולם המחקר להתפתחות מימוש והצלחה

שני אשר MSc נוירוביולוגיה מכון וויצמן למדע

054-6968373

מעניין אותי לדעת עוד

ארועים קרובים:

מי אני ומה אני עושה פה?

שאלה לגיטימית. 

אז ככה:

כמו שבטח הבנתם עד כה, קוראים לי שני. אני חיפאית במקור והרצלינית בהווה, נשואה באושר לדני ואמא באושר לאיתמר וליבי. 

בתחילת דרכי למדתי ביולוגיה. כן כן, אלו עם המבחנות. אבל עם הזמן הבנתי שמוח האדם הוא האטרקציה המחקרית האמיתית ולכן את התואר השני שלי עשיתי במדעי המוח במכון וויצמן למדע. 

זו היתה תקופה מרתקת עבורי, עם המון למידה ותובנות, ואין ספור התנסויות שאפילו לא תיארתי לעצמי. יחד עם זאת, בסופה של תקופה זו כאשר נדרשתי להחליט האם להמשיך לדוקטורט או לצאת אל ה״בלתי נודע״, החלטתי שנכון עבורי לצאת לעולם ולחקור אחר עיסוקים אחרים, מדוייקים יותר. אני אוהבת מדע, אוהבת מחקר, ואין דבר שאני אוהבת יותר מללמוד, אבל רציתי להרגיש שאני נמצאת בתחום ידע שיכול לגעת ביום יום שלי כמו גם של אחרים. 

עם הזמן חברתי לעולמות התוכן של תחום הפסיכולוגיה החיובית ובפרט של שינוי תבניות חשיבה. תחום זה מבקש להבין את הגורמים שמאפשרים לאנשים להגיע לחוויה מיטבית בחייהם, מתוך הרגשת מימוש ומשמעות. תחום זה מקפל לתוכו שאלות שנוגעות למוטיבציה, לשגשוג והצלחה, לקבלת החלטות, התמדה, ועוד. בנוסף תחום זה הינו יוצא דופן באופן שבו הוא מבקש לצאת מכתלי האקדמיה ולהגיע לציבור הרחב, ליצירת שינוי אמיתי בחייהם של רבים. 

בהמשך עברתי הכשרה של מנחי קבוצות בתחום הפסיכולוגיה חיובית מטעם רשת אורט, ניהלתי פרוייקט מחקרי ולימדתי סטודנטים לפסיכולוגיה במרכז הבין תחומי. לאורך כל הדרך המשכתי להתפתח וללמוד כלים מהתחום.  

האני מאמין שלי הוא כי אושר וסיפוק מהחיים אינם תוצר של הנאות אלא פונקציה של יצירת משמעות, של הנעה אישית מתוך משמעות פנימית, ושל חתירה לעבר מטרות שהאדם מציב לעצמו. 

מכאן הצבתי לעצמי את המטרות שלי – להנגיש כמה שיותר את הרעיון של שינוי תבניות חשיבה, שבעיניי הוא רעיון שמשנה את האופן בו אנו מתנהלים בחינוך, בארגון, ובתא המשפחתי. 

אני מקווה שיהיה לכם מעניין ומשמעותי,  ושתקחו אתכם מפה דבר אחד או שניים. 

ואתם תמיד מוזמנים לצאת מהאינטרנט ולפנות אלי ישירות, 

שני 

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר!

רוצים לשמוע עוד?

להזמין ארוע לארגון שלכם?

להצטרף לסדנה?

אני אשמח לשמוע ממכם! אז תרגישו חופשי לפנות 🙂

שני 0546968373 ; shanigels@gmail.com

 

מעניין אותי לדעת עוד

כל הזכויות שמורות למיינד-סט