מיינד-סט: סדנאות וקורסים

כלים יישומיים מעולם המחקר להתפתחות מימוש והצלחה

שני אשר MSc נוירוביולוגיה מכון וויצמן למדע

054-6968373

הסדנאות של מיינד-סט

מגלים את הכוח של הביחד

מעניין אותי לדעת עוד

תהליכים שיובילו אתכם לשינוי

לקבוצה יש כוח שלא ניתן להסביר. כאשר אנחנו עוברים תהליכים בקבוצה, משהו בשיתוף ובתמיכה החברתית שאנו חווים, משהו במפגש המשותף עם אנשים שעד אתמול לא היכרנו והיום הם שותפים למסע, גורם לתהליך להיות עוצמתי באופן שלא יתואר. 

אם עבודה על עצמכם מעניינת אותכם, אם הייתם רוצים להגביר את מידת האושר הפרטי שלכם ואתם לא בטוחים איך לעשות זאת ומאיפה בכלל להתחיל, או אם אתם אנשים שנמצאים בתהליך מתמיד של התפתחות והתבוננות, זהו המקום המדוייק עבורכם. 

בסדנה עשירה וחווייתית המתפרשת על פני יום שלם, או בקורס עומק של מספר מפגשים, נכיר את היסודות העומדים בבסיס תחום הפסיכולוגיה החיובית ואת הכלים שגם אנחנו יכולים לקחת איתנו ליום יום כדי לחיות טוב יותר. נדבר על חוזקות אישיות ועל האופן שבו ניתן לרתום אותן לעשייה,  על תבניות חשיבה והאופן בו הן מאפשרות שינוי, ועל איך ניתן להציב מטרות ויעדים כך שיחזיקו לאורך זמן מתוך תחושת משמעות והתמדה. נעבוד יחד כקבוצה וניצור שינויים אמיתיים אצל כל אחד ואחת מאיתנו. 

במה תרצו להתחיל?

כלים מעשיים

הסדנאות מועברות באוריינטציה מעשית כדי שתוכלו ליישם גם אחרי

מה זה אומר?

במהלך הסדנה נכיר ונתרגל כלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית והפסיכולוגיה של ההצלחה שאפשר לקחת לחיי היום יום ולתרגל בעצמנו

עבודה בצוות

רותמים את הכוח הגדול שיש לקבוצה כדי לחולל שינוי

מה זה אומר?

במהלך הסדנה נעבוד כקבוצה ונלמד אחד מהשני באמצעות תובנות שכל אחד מאיתנו יביא מעולמו ומחייו. באופן כזה הלמידה והיישום גדלים ונעשים הרבה יותר משמעותיים.

ידע הוא כוח

בסדנה נכיר את אבני הבניין בתחום הפסיכולוגיה החיובית, נלמד ידע מוכח מתחום מדעי המוח, ועוד מגוון תכנים שעצם הכרתם מחוללת שינוי.

מה זה אומר?

במהלך הסדנה נרכוש ידע חדשני ומעשי המשלב בין מגוון תחומי דעת: חקר המוח, פסיכולוגיה חיובית, וכלכלה התנהגותית. נכיר ידע שעצם ידיעתו מאפשר שינוי תפיסתי, ונראה כיצד מה שאנו לומדים מגובה ומוכח מבחינה מחקרית.

רוצים להזמין או להשתתף בסדנה?​

רוצים לשמוע עוד?

להזמין ארוע לארגון שלכם?

להצטרף לסדנה?

אני אשמח לשמוע ממכם! אז תרגישו חופשי לפנות 🙂

שני 0546968373 ; shanigels@gmail.com

 

מעניין אותי לדעת עוד

כל הזכויות שמורות למיינד-סט